Your shopping cart is empty!
Peterson System Standard 302
No damage or wear to rim, chamber or stem
Fully sanitised and restored by ourselves
Weight - 73.7g
| Dimensions | |
| BW - Bowl Width | 47mm |
| H - Bowl Height | 42mm |
| L - Pipe Length | 160mm |
| W - Chamber Width | 22mm |
| D - Chamber Depth | 35mm |
| Details | |
| Manufacturer | Peterson |
| Shape | System Standard 302 |
| Bowl Finish | Smooth |
| Filter | 6mm |
| Origin | Ireland |